Welcome BASIC

Nowy System Domofonowy

Urządzenia Welcome Basic cechują się naturalną elegancją. Zostały zaprojektowane tak, aby cieszyć zmysły nowoczesnym stylem i minimalistycznym, prostym wyglądem. To więcej niż tylko surowy system domofonowy – urządzenia Welcome Basic przyczyniają się do budowania w domu atmosfery komfortu, harmonii i stylu. Nieskomplikowane, ale wywierające wrażenie – takie są urządzenia Welcome Basic.

Możliwości Welcome BASIC

Instalacja 2-przewodowa
Obsługa 2 zamków przez jedną stację zewnętrzną
9 stacji zewnętrznych w jednym budynku
9 konsoli portierskich
60 budynków
250 stacji wewnętrznych w jednym budynku
600 metrów od stacji przy bramie do ostatniej stacji wewnętrznej

Wygodny styl życia

Wygodny styl życiaElastyczność, prostota i elegancja stają się kluczowymi wyznacznikami przyjemnej komunikacji między domem i jego otoczeniem. Dzięki gamie systemów domofonowych Welcome Basic firmy ABB wszystko staje się możliwe. Urządzenia Welcome Basic czynią życie łatwiejszym.

Komfort i prostota

ABB-Welcome BASIC - modułowa budowaDzięki zastosowaniu budowy modułowej (9 modułów funkcyjnych) i wyjątkowo wszechstronnemu systemowi magistrali dwuprzewodowej, nową gamę urządzeń Welcome Basic zaprojektowano z myślą o elastyczności, prostocie i elegancji. Instalacja i obsługa stają się jeszcze prostsze i wygodniejsze.

Urządzenia Welcome Basic są tym, czego szukasz – spełnieniem marzeń montażystów i użytkowników końcowych.

Zaspokojenie wszystkich wymagań przy użyciu jednego rozwiązania

Stacje zewnętrzne ABB Welcome BASICDzięki szerokiej gamie starannie wykonanych produktów urządzenia Welcome Basic sprawdzają się w każdych warunkach – przy budowie nowych budynków i renowacji starych.

Urządzenia Welcome Basic są uniwersalnym rozwiązaniem: bez względu na to, czy używane są w domu jednorodzinnym, wielorodzinnym, budynku z ponad 200 mieszkaniami czy kompleksie mieszkalnym o wyższych wymaganiach bezpieczeństwa dotyczących monitorowania połączeń przychodzących.

Mniej wysiłku pod każdym względem

ABB-Welcome BASIC monitorDziecinnie prosta obsługa. Dzięki nowoczesnemu projektowi obsługa stacji wewnętrznej jest wyjątkowo łatwa. Intuicyjne symbole podstawowych funkcji i prostota obsługi sprawiają, że każdy jest w stanie sprawnie obsłużyć urządzenie – zarówno mieszkaniec, jak i gość.

Graficzny interfejs użytkownika stacji wewnętrznej został zaprojektowany z użyciem intuicyjnych symboli, które ułatwiają zrozumienie działania i obsługę urządzenia. Nawet dzieci mogą korzystać z niego bez problemów.

Dziecinnie prosta instalacja. Bezśrubowa, zatrzaskowa konstrukcja mechaniczna jest taka sama w stacji zewnętrznej i wewnętrznej. Dzięki temu instalacja jest łatwa, szybka i przyjemna, zarówno w przypadku montażu podtynkowego, jak i natynkowego.

Przełącznik obrotowyNiewielki krok nauki i technologii przyczynia się do ważnego kroku w pracy i w życiu. Zastosowanie dziesiętnych przełączników obrotowych i konstrukcji zawierającej zwory dziesiętne sprawia, że oddanie do eksploatacji jest o wiele łatwiejsze i tańsze.

Urządzenia Welcome Basic cechują się naturalną elegancją. Zostały zaprojektowane tak, aby cieszyć zmysły nowoczesnym stylem i minimalistycznym, prostym wyglądem. To więcej niż tylko surowy system domofonowy – urządzenia Welcome Basic przyczyniają się do budowania w domu atmosfery komfortu, harmonii i stylu. Nieskomplikowane, ale wywierające wrażenie – takie są urządzenia Welcome Basic.